Paslaugos

Kaip mes iššūkius paverčiame pergalėmis?

Siūlome visus integruotos kūrybinės komunikacijos strateginius bei taktinius sprendimus iš vienų rankų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Turime sukaupę ilgametę patirtį korporatyvinės, tarptautinės, socialinės atsakomybės komunikacijos srityse. Padedame užmegzti ir palaikyti ryšius su žiniasklaida, taip pat esamais bei potencialiais darbuotojais stiprinant vidinę komunikaciją ir darbdavio įvaizdį. Siekdami tikslų pasitelkiame tiek tradicinius komunikacijos kanalus ir priemones, tiek įvairius digital sprendimus (pvz., webinarai, live transliacijos).

Kaip mes padedame pirmauti?

Pasitelkę tradicinius ir digital kanalus užtikriname, kad rinkoje tiek atrodytumėte, tiek skambėtumėte išskirtinai. Nuolatiniam prekės ženklo matomumui ir patraukliam paslaugų ar produktų pristatymui kuriame ir įgyvendiname rinkodaros, pozicionavimo, prekių ženklų ir jų tono (voicebook), skaitmeninės komunikacijos strategijas. Planuojant rinkodaros kampanijas siūlome ne tik idėjas, bet ir pilnai pasirūpiname jų kūrybiniu įgyvendinimu – nuo įrašų kūrimo socialiniuose tinkluose iki reklamos filmavimo arba produktų ar paslaugų pristatymo visuomenei ir žiniasklaidai.

Kaip mes keliaujame dar nepramintais keliais?

Kaip kūrybai, taip ir mūsų agentūros galimybėms ribų nėra – tiesiog duokite mums iššūkį ir mes paversime jį pergale. Ieškodami kelių į tikslinę auditoriją planuojame ir įgyvendiname kūrybinės integruotos komunikacijos kampanijas nepriklausomai nuo veiklos geografijos, prekės ar paslaugos. Taip pat kuriame prekės ženklus ir vizualinį identitetą, teikiame idėjas pavadinimams, šūkiams, reklaminėms žinutėms. Mums paklūsta grafinis dizainas, interneto svetainės, fotografija, animacijos, video ir netgi garso takelių gamyba.

Kaip padedame gesinti komunikacijos gaisrus?

Kelias pergalių link gali būti vingiuotas, todėl viena pagrindinių mūsų užduočių – iš anksto numatyti galimas rizikas bei padėti joms pasiruošti. Rengiame bei įgyvendiname komunikacijos krizių prevencijos ir valdymo strategijas įvairiems scenarijams. Taip pat rūpinamės komunikacijos krizių valdymu šioms jau prasidėjus ar pasibaigus, kai svarbu atstatyti krizės metu padarytą žalą reputacijai. Be to, savo ilgamete patirtimi bei ekspertinėmis žiniomis dalijamės ir su kitais, organizuodami krizių mokymus ir jų simuliacijas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies”). Paspaudę mygtuką „sutinku“, patvirtinsite savo sutikimą.