Ieškome integruotų projektų komandos vadovo (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Integruotos komunikacijos (ryšiai su visuomene, soc. tinklai, skaitmeninė rinkodara) projektų komandos darbo organizavimas;
  • Komandos finansinių tikslų siekimas ir užtikrinimas;
  • Klientų konsultavimas rinkodaros, integruotos komunikacijos klausimais ir klientų poreikių identifikavimas;
  • Klientų pasitenkinimo užtikrinimas, rodiklių stebėjimas, tobulinimas;
  • Bendradarbiavimas su kitomis komandomis, pardavimų palaikymas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis komunikacijos, marketingo srityse;
  • Lyderio savybės;
  • Vadovavimo komandai patirtis;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Strateginis mąstymas;
  • Teigiamas požiūris ir iniciatyvumas ieškant sprendimų;
  • Geros anglų k. žinios;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (komunikacija, marketingas, žurnalistika – privalumas).

Kaip atrodo tavo komanda?

Ervinas Spūdys

Vyr. projektų vadovas

Laura Beganskienė

Projektų vadovė

Indrė Volungevičiūtė

Silvija Kuprionytė

Laurita Putnaitė

Jaunesnioji projektų vadovė

Matas Ramonas

Vyr. asistentas

Mes tau siūlome:

Atlyginimas

Susidomėjai? Parašyk mums!

    Štai ir viskas. Tavo CV susitiko su „INK agency“ pašto dėžute. Netrukus sužinosime, kas iš to gausis ????

    Sek mus
    socialiniuose tinkluose