Ieškome digital projektų vadovo (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Projektų valdymas, kasdienis darbas su klientų skaitmenine komunikacija;
  • Klientų konsultacijos digital ir soc. medijų komunikacijos klausimais;
  • Skaitmeninės komunikacijos taktinių planų rengimas (kanalų ir priemonių parinkimas) ir jų įgyvendinimas;
  • Soc. tinklų turinio planavimas (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok ir kituose soc. tinkluose)
  • Rankoms tapus pilnoms, tinkamas užduočių delegavimas asistentams ir dizaineriams;
  • Biudžetų planavimas ir jų vykdymas;
  • Tandemo kūrimas su klientais.

Reikalavimai:

  • 2-4 metų patirtis marketingo/skaitmeninės rinkodaros srityje (patirtis agentūroje – privalumas)
  • Skaitmeninės žiniasklaidos kanalų, platformų ir analitikos planetų išmanymas;
  • Socialinių tinklų išmanymas ir tendencijų sekimas;
  • Iniciatyvumas ir noras tobulėti, nes tai tavo kraujyje;
  • Gebėjimas priimti sprendimus, o jų nerandant ieškoti su kolegomis;
  • Kalendoriaus ir laiko valdymas antras tavo pašaukimas;
  • Organizaciniai įgūdžiai ir gebėjimas nepasimesti tarp eilučių;
  • Kūrybiškumas, kuris liejasi per kraštus;
  • Pozityvus mąstymas.

Kaip atrodo tavo komanda?

Karolina Čubrinskė

Projektų direktorė

Laura Daugelevičiūtė

Vyr. projektų vadovė

Karolina Kazakevičienė

Projektų vadovė

Anatolijus Chudoba

Projektų vadovas

Karolina Frolovienė

Kristina Ratkevičienė

Paula Zlatkutė

Jaunesnioji projektų vadovė

Grita Raibužytė

Asistentė

Mes tau siūlome:

Atlyginimas

Susidomėjai? Parašyk mums!

    Daugiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą: Kandidatų privatumo politika

    Šis puslapis apsaugotas naudojant reCAPTCHA, todėl jam yra taikoma
    Google Privatumo politika ir Paslaugų teikimo taisyklės.

    Štai ir viskas. Tavo CV susitiko su „INK agency“ pašto dėžute. Netrukus sužinosime, kas iš to gausis ????

    Sek mus
    socialiniuose tinkluose