Programėlės, kurios palengvina INK gyvenimą

Praėjusią savaitę su klientu važiuodama į devintą aukštą pradėjau pasakoti, kokias išmaniąsias programėles mes naudojame INK’uose.

Klausėsi žmogus, klausėsi, aš rodžiau telefone vieną ir kitą ,,apps’ą”, o vėliau leisdamasi žemyn, pagalvojau,  jog tai gera tema pasidalinti ir su kitais.

Slack

Viskas prasidėjo nuo mažo sukilimo INK viduje: ateini po susitikimo ir pažvelgus į monitoriaus ekraną ištinka mažas širdies smūgis, pamačius, kiek elektroninių laiškų suplaukė per pusvalandį. Tada drebančia ranka atsidarai outlook’ą ir pamatai – kolegos keičiasi nuomonėmis keisdamiesi laiškais. Nusprendėme: metas naujovėms ir vidinei komunikacijai ėmėme naudoti Slack’ą. Pasak Slack statistikos, 77% Fortune 100 kompanijų naudoja „Slack“ savo vidinei komunikacijai.
Nors šios programėlės kūrėjai advokatauja, jog šis įrankis padeda efektyvinti darbą, mane užpuola akimirkos, kai kartais galvoju, jog esu nesibaigiančio pokalbio dalyvė. Tiesa, susitikimų skaičius pas mus kiek sumažėjo, o atskyrimas, jog elektroniniais laiškais bendraujame su klientais, o „Slack“ – tarpusavyje, prisidėjo prie streso mažėjimo biure bei aktyvesnio tarpusavio bendravimo. Taip pat – labai patogu vykdyti veiklas su tais, kurie dirba „iš namų”.

Spotify

INK penktadieniai prasideda su muzika mūsų radijo taške – Pasigars(INK). Prie DJ pulto stoja ir naujokai, ir muzikos gurmanai, turime ir nuolatinių ar labai laukiamų muzikos takelių sudarytojų. Radijo temos priklauso nuo nuotaikų, aktualijų, pokyčių įmonės viduje – tai atsisveikinimo gaidos, tai pergalių šūksniai. Mažą tradiciją sugalvojo ir pirmiausia į INK’ų gyvenimą įvedė Mantas, o šiandien Spotify programėlę penktadieniais įsijungia bene kiekvienas INKilo gyventojas.

Toggl

Ne paslaptis, jog agentūroje klientus apmokestiname pagal tai, kiek laiko skyrėme komunikacinei pergalei pasiekti. Su šūkiu ,,take back your time” – Toggl padeda skaičiuoti laiką, kurį skiriate projektui, taip pat nubraižo gražius ir aiškius infografikus, kurie darbai yra didžiausi. Pradėjus programa naudotis pirmuosius mėnesius buvo daug nuostabos – iš tiesų tie maži darbeliai, kurie atrodo padaromi itin greitai, savaitės eigoje užima išties nemažai valandų. Taip pat šis apps’as supaprastino ir palengvino sąskaitų išrašymo procesą. Net jei jūsų darbas nėra įkainotas valandomis, pabandykite pasekti, kaip praeina jūsų diena. Manau, galite irgi likti nustebęs.

Doodle

Tikrai žinote tą situaciją, kai kolegos ar draugai bando susitarti dėl tinkamo laiko susitikimui. Kiekvienas atsivertęs savo kalendorių rašo žinutes – šitas ar kitas laikas man tinkamas. Jei susitikime turi dalyvauti daugiau nei penki žmonės į pagalbą pasitelkiame doodle.com – lengvai ir paprastai parodo, kuri savaitė Nidoje yra tinkamesnė didžiajai daugumai kolegų ar kada geriau organizuoti kelių šalių susitikimą.
Pačių programėlių INK agency naudojame ir daugiau – nuo Pokémon’ų gaudymo iki išgeriamo vandens kiekio stebėjimo, kai laistai save, kaip gėlę. Aukščiau išvardintos yra tos, kurias rasite kiekvieno INKilo gyventojo kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Įdomu, o ką gero naudojate jūs?
 

Gauk naujienas pirmas!

Stebime komunikacijos pasaulio naujienas ir tendencijas. Visa tai pakuojame į mūsų naujienlaiškį. Nori jį gauti? Įrašyk savo el. pašto adresą. Kitkuo pasirūpins INK‘ai.

    Tai įvyko – INK naujienlaiškis jau žino kelią iki tavo pašto dėžutės. Ačiū! Geri darbai grįžta gerais laiškais.