Kęstutis Gečas

Autorius

„Šiuo metu negaliu atsiliepti, nes atlieku karinę tarnybą“

Šiandien kolega gavo ir pasidalijo štai tokiu „autoreply“ laišku.

Pirma reakcija buvo nustebimas – labai netikėta. Dažniausiai automatiniuose el. laiškuose kalbama apie atostogas arba komandiruotes. Kartais nenurodoma jokių priežasčių. Ir tokie laiškai jau tapo elektroninio susirašinėjimo kasdienybe.
Tačiau vėliau kyla keletas minčių ir visos jos signalizuoja, kad darbovietę reikia gerbti, t.y. didina jos reputaciją:
– „Atlieku karinę tarnybą“ reiškia, kad ne tik darbuotojas atsakingas. Tai taip pat reiškia, kad „šioje įmonėje dirba atsakingi ir tvarkingi darbuotojai, tad ja galima pasitikėti”.
– „Atlieku karinę tarnybą“ reiškia, kad „aš sugrįšiu“. Tai taip pat reiškia, kad „įmonė galvoja apie savo darbuotojus, nes leidžia jiems išeiti 9 mėn. ir po to sugrįžti į darbo vietą, ji net el. pašto paskyros nenaikina“. Suprantu, kad kritikai sakys, jog įmonė privalo. Bet laiške tai skamba šiek tiek kitaip ir labai pozityviai įmonės atžvilgiu.
Išvada – pasinaudokite proga ir su tokia paprasta ir nieko nekainuojančia priemone pasididinkite savo įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį.

Gauk naujienas pirmas!

Stebime komunikacijos pasaulio naujienas ir tendencijas. Visa tai pakuojame į mūsų naujienlaiškį. Nori jį gauti? Įrašyk savo el. pašto adresą. Kitkuo pasirūpins INK‘ai.

    Tai įvyko – INK naujienlaiškis jau žino kelią iki tavo pašto dėžutės. Ačiū! Geri darbai grįžta gerais laiškais.