Kęstutis Gečas

Autorius

Žmogus, kurio mintimis ir įžvalgomis verta domėtis

Šiais informacinio amžiaus laikais, kai bet kuris gali rašyti visiems pasaulio žmonėms (tik nežinia, ar jie jį skaitys), vis sunkiau atsirinkti informaciją, kuri verta dėmesio.

Pasaulinis tinklas vis dažniau ima panešėti  į pasaulinį info-šiukšlyną.
Šiandien padedame tiems, kurie domisi ryšiais su visuomene – skaitykite viską, ką parašė ar pasakė Paul Holmes!
Sunku P. Holmes statyti su tokiais komunikacijos guru kaip M.McLuhan ar Edward L. Bernays, nes jis kalba apie realesnius ir konkretesnius dalykus, tačiau tai nesumažina jo minčių vertės.
Štai tik prieš dvi savaites 15min.lt paskelbė interviu su juo. Pakanka paskaityti pirmą sakinį, kad patikėtum jo sugebėjimais taikliai ir paprastai paaiškinti, kas yra ryšiai su visuomene: „Viešieji ryšiai šiek tiek primena santykius su mergina arba vaikinu – jeigu sakysi, kad myli, o tada miegosi su kitais, tavo žodžius greičiausiai nustelbs veiksmai“.
Nors bene stipriausias mūsų akimis jo pasisakymas yra ši esė apie ryšius su visuomene, paskelbta prieš pusantrų metų. Pritingintys santrauką rasite čia, tačiau rekomenduojame skaityti originalą.
Ir pabaigai dar rekomenduojame palūkėti 5:27 min. išklausant jo pasisakymą apie RsV ir socialinę žiniasklaidą.

Gauk naujienas pirmas!

Stebime komunikacijos pasaulio naujienas ir tendencijas. Visa tai pakuojame į mūsų naujienlaiškį. Nori jį gauti? Įrašyk savo el. pašto adresą. Kitkuo pasirūpins INK‘ai.

    Tai įvyko – INK naujienlaiškis jau žino kelią iki tavo pašto dėžutės. Ačiū! Geri darbai grįžta gerais laiškais.