Populiariausi 2019-ųjų įrašai: pamokos ir atradimai

Nauji metai – geriausias laikas apžvelgti, kokiomis temomis gyvenome ir kas įdomaus įvyko praėjusiais.

Tad kviečiame susipažinti su populiariausiais 2019-ųjų metų INK tinklaraščio įrašais. Smagaus skaitymo!

1. Millenialso iššūkis: ar snaigutė neištirptų komunikacijos agentūroje?

http://inkagency.lt/millenialso-issukis-ar-snaigute-neistirptu-komunikacijos-agenturoje/
Jautrumu išsiskiriantys tūkstantmečio kartos atstovai ne visuomet itin lengvai prisitaiko darbo rinkoje: jie dažnai nesijaučia įvertinti, pasaulį mato tik juoda ir balta spalvomis, o kartais – pritrūksta kantrybės pamilti darbą. Vaiva kreipiasi į savo bendraamžius, ragindama susirinkti ašaras ir parodyti pasauliui tikruosius talentus.

2. Mano vardas Inga ir aš esu darboholikė

http://inkagency.lt/mano-vardas-inga-ir-as-esu-darboholike/
Kuo ilgiau dirbsi, tuo daugiau padarysi? Ne visai. Ilgos darbo valandos sumažina produktyvumą, o pervargę darbuotojai padaro daugiau klaidų, patiria sunkumų bendraudami su kolegomis ar klientais bei praranda gebėjimą priimti sprendimus, suprasti kitus žmones ir valdyti savo emocijas. Inga pataria, kaip išeiti iš darbo laiku ir neleisti jam užvaldyti asmeninio gyvenimo.

3. Eime namo laiku, puikiai suvaldę projektus?

http://inkagency.lt/eime-namo-laiku-puikiai-suvalde-projektus/
Įgyvendinti visus darbus iki dienos pabaigos padeda jų planavimas ir lūkesčių valdymas. Tačiau kartais būna ir taip, kad projektų vadovai nebežino, kuria puse verstis per galvą, kad užgesintų visus gaisrus. Rūta tokiu atveju pataria atsitraukti ir nusiraminti, o tada šalta galva susiskirstyti prioritetus.

4. Išmokime išeiti iš socialinių burbulų, kad neišeitume iš proto

http://inkagency.lt/ismokime-iseiti-is-socialiniu-burbulu-kad-neiseitume-is-proto/
Gyventi savo socialiniame burbule – patogu ir gera. Visgi jis užkerta kelią pažinti aplinkinį pasaulį ir net kūrybiškumui. Vaiva primena, kad atrasti daugiau gali padėti vos trys žingsniai: bendravimas su kitų burbulų gyventojais, išėjimas iš savo komforto zonos ir išsiugdytas gebėjimas priimti skirtingas nuomones.

5. Patrauklaus darbdavio tyrimas: daugumą darbo skelbimų teks perrašyti

http://inkagency.lt/patrauklaus-darbdavio-tyrimas-dauguma-darbo-skelbimu-teks-perrasyti/
Kartu su „bigNow“ ir „Kantar“ atliktas tyrimas atskleidė idealaus darbdavio Lietuvoje apibrėžimą – kitokį, nei jį įsivaizdavome iki šiol. Kęstutis įvardija svarbiausias idealaus darbdavio savybes, komentuoja, ko lietuviai tikisi iš savo darbdavių, ir įspėja, kokių pokyčių metas išaušo organizacijose.

Gauk naujienas pirmas!

Stebime komunikacijos pasaulio naujienas ir tendencijas. Visa tai pakuojame į mūsų naujienlaiškį. Nori jį gauti? Įrašyk savo el. pašto adresą. Kitkuo pasirūpins INK‘ai.

    Tai įvyko – INK naujienlaiškis jau žino kelią iki tavo pašto dėžutės. Ačiū! Geri darbai grįžta gerais laiškais.